O STŘELÁCÍCH

Kdo jsme?

Jsme parta kamarádů a rodina, která na Střele vyrostla. Tábor Střela je pro nás srdcovou záležitostí a proto již několik let pokračujeme v tradici jeho pořádání, kterou jsme převzali doslova po našich otcích. S velikou radostí a pýchou pozorujeme, jak i z dětí, které se na náš tábor každý rok vracejí, vyrůstají praví Střeláci. Někteří již s námi dokonce pokračují dále jako praktikanti či oddíloví vedoucí. 


MUDr. Lenka Bohuslavová - "Lenea"

Hlavní vedoucí tábora 2024

Na Střele doslova vyrostla, s rodiči začínala jezdit na tento tábor již ve 2 letech. Postupně si vyzkoušela všechny funkce na táboře - začínala jako oddílový praktikant, poté vedoucí, vyzkoušela i několik let práce v táborové kuchyni, jako zdravotnice na marodce a v posledních letech i kancelářskou činnost. Práci s dětmi vykonává i během celého roku, zaměstnáním je oční lékařka se zaměřením právě na dětské pacienty. Své 2 děti již pár let na Střelu také vozí a vychovává z nich již 3. generaci Střeláků v rodině.

Jana Kožnarová

Zdravotnice, Sportovní vedoucí

Janča je další z věrných Střeláků, na našem táboře byla prvně v roce 1989, kdy se batolila s Lenkou po nástupišti ještě v plenkách. Od té doby každý rok na Střele trávila tu nejhezčí část prázdnin, proto vůbec neváhala a když se naskytla možnost pokračovat v tradici svých rodičů být na Střele sportovní vedoucí a zdravotnice, okamžitě ji nadšeně využila. V civilním životě se stará o pacienty jako trpělivá a obětavá sestřička. Na tábor začala vozit i své 2 malé princezny, ze kterých také vyrůstá již 3.generace pravých Střelaček.     

Petr Bohuslav

Hlavní vedoucí tábora 2021,2022,2023

V civilním životě jaderný technik. Na tábory jezdí od útlého věku, později vyzkoušel prakticky všechny pracovní táborové posty k nabrání bohatých zkušeností s prací s dětmi. Po absolvování kurzu pro hlavní táborové vedoucí akreditovaného MŠMT již pár let vykonává tuto hlavní funkci našeho tábora. Mezi jeho koníčky patří výlety do přírody, cestování a největším koníčkem je nyní syn, ze kterého již vyrůstá malý táborník :)