PŘIHLÁŠKA

Informace k přihlašování

Pro koho je tábor určen: děti od šesti let (po absolvování první třídy) do patnácti let
Cena tábora: 7 500 Kč

  • Pro prvních deset přihlášených táborníků máme připravenou slevu pro rychlíky, a to ve výši 200 Kč.
  • Při přihlašování je možné uplatnit sourozeneckou slevu. V takovém případě je nutné na obou (resp. všech) přihláškách uvést stejného zákonného zástupce - cena tábora potom bude na druhé (resp. dalších) přihlášce o 200 Kč nižší.
  • Pokud budete žádat zaměstnavatele o příspěvek na letní tábor pro Vaše dítě, napište nám prosím e-mail, situaci vyřešíme individuálně. 
  • Platbu je možné rozdělit na zálohu a doplatek.

Podmínka přijetí na tábor z hlediska epidemie Covid-19: Vzhledem k proměnlivé epidemiologické situaci a naší snaze o maximální bezpečí všech účastníků tábora je možné, že budeme muset před nástupem na tábor vyžadovat předání dokladu o aktuálním negativním výsledku antigenního/PCR testu (jako tomu bylo v předloňském a loňském roce). O konkrétních proticovidových opatřeních Vás budeme informovat na našich stránkách a e-mailem, jakmile budou Ministerstvem zdravotnictví vydány jasné pokyny k provozu letních táborů.

Vrácení peněz v případě zrušení tábora: Pokud by bylo nutné tábor zrušit ještě před jeho zahájením (například kvůli epidemiologické situaci), bude Vám vrácena plná částka.


Přihláška na tábor 2023

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje (povinné údaje jsou označeny hvězdičkou)
a počkejte na potvrzovací e-mail ;)